Name of the Match |
League / Tournament |
Country |
Match Result |
started on |
Match Detail |
Dunkerque - Saint Raphael |
Division 1. |
27 : 25 |
02/10/19 20:45 |
||
Pontault Combault - Nice Cavigal Handball |
Division 2 Men |
20 : 22 |
02/10/19 20:45 |
||
RTV 1879 Basel - Pfadi Winterthur |
NLA |
28 : 34 |
02/10/19 20:30 |
||
Toulouse - Aix |
Division 1. |
27 : 27 |
02/10/19 20:30 |
||
Nantes - Tremblay |
Division 1. |
39 : 20 |
02/10/19 20:30 |
||
Montpellier - Chartres |
Division 1. |
29 : 25 |
02/10/19 20:30 |
||
Ivry - Chambery |
Division 1. |
28 : 24 |
02/10/19 20:30 |
||
Istres Provence - Creteil |
Division 1. |
32 : 30 |
02/10/19 20:30 |
||
Massy Essonne - Grand Nancy |
Division 2 Men |
30 : 26 |
02/10/19 20:30 |
||
Essahb Strasbourg - Grand Besancon Doubs |
Division 2 Men |
33 : 20 |
02/10/19 20:30 |
||
JS Cherbourg Manche - Selestat Alsace |
Division 2 Men |
21 : 21 |
02/10/19 20:30 |
||
Dijon Bourgogne - Valence Handball |
Division 2 Men |
29 : 25 |
02/10/19 20:30 |
||
Ros 1919 Handball - Kolbotn |
2.Division Men adv 1 |
25 : 25 |
02/10/19 20:15 |
||
RK Sloga Doboj - RK Slavija |
Premijer League BiH |
27 : 25 |
02/10/19 20:00 |
||
ØIF Arendal Øyestad - Urædd |
2.Division Men adv 2 |
29 : 36 |
02/10/19 20:00 |
||
Reale Ademar Leon - Quabit BM. Guadalajara |
Liga Asobal |
30 : 21 |
02/10/19 20:00 |
||
RK Dinamo Pancevo - RK Kikinda |
Super Rukometna Liga Gr.A |
37 : 26 |
02/10/19 20:00 |
||
HSG Wetzlar - THW Kiel |
DHB Pokal |
25 : 26 |
02/10/19 20:00 |
||
HC Kriens-Luzern - BSV Bern Muri |
NLA |
28 : 26 |
02/10/19 20:00 |
||
Sesvete - RK Porec |
Premijer Liga |
30 : 31 |
02/10/19 19:45 |
||
IK Sävehof - Skövde HF |
Elitserien Damer |
24 : 21 |
02/10/19 19:45 |
||
HIK damer - BK Ydun damer |
Region Ost 2. Div Women Pulje 3 |
20 : 17 |
02/10/19 19:30 |
||
VfL Gummersbach - TuS N-Lübbecke |
2. Bundesliga |
26 : 19 |
02/10/19 19:30 |
||
TSV St. Otmar St. Gallen - Wacker Thun |
NLA |
27 : 25 |
02/10/19 19:30 |
||
Nordsjælland Håndbold - Team Tvis Holstebro |
Handball League Men |
22 : 36 |
02/10/19 19:30 |
||
Viborg HK 2 - Hornbæk SF |
Judsk HB Forbund 2. Div Women Pulje 1 |
26 : 19 |
02/10/19 19:15 |
||
Silkeborg-Voel KFUM - SGI-Håndbold, Esbjerg 2 |
Judsk HB Forbund 2. Div Herrer Pulje 2 |
21 : 23 |
02/10/19 19:15 |
||
AGF Århus - Skjern Håndbold 2 |
Judsk HB Forbund 2. Div Herrer Pulje 2 |
34 : 29 |
02/10/19 19:15 |
||
Nærbø - Elverum |
Eliteserien Men |
31 : 29 |
02/10/19 19:15 |
||
ASV Hamm-Westfalen - Die Eulen Ludwigshafen |
DHB Pokal |
24 : 25 |
02/10/19 19:15 |
||
Istrabenz Plini Izola - Riko Ribnica |
1. NLB Liga |
25 : 28 |
02/10/19 19:00 |
||
Gorenje Velenje - Koper 2013 |
1. NLB Liga |
37 : 32 |
02/10/19 19:00 |
||
TBV Lemgo - Bergischer HC |
DHB Pokal |
27 : 24 |
02/10/19 19:00 |
||
Rhein-Neckar Löwen - Frisch Auf Göppingen |
DHB Pokal |
36 : 34 |
02/10/19 19:00 |
||
MSK Povazska Bystrica - HC START Nove Zamky |
Extraliga |
31 : 28 |
02/10/19 19:00 |
||
Kungälvs HK - HK Aranäs |
Allsvenskan |
20 : 24 |
02/10/19 19:00 |
||
Dubrava - MRK Umag |
Premijer Liga |
35 : 26 |
02/10/19 19:00 |
||
IFK Kristianstad - IFK Ystad HK |
Elitserien |
25 : 24 |
02/10/19 19:00 |
||
Team Esbjerg - København Håndbold |
Handball League Women |
37 : 30 |
02/10/19 18:30 |
||
St. Petersburg HC - SKIF Krasnodar |
Superleague |
28 : 25 |
02/10/19 18:30 |
||
Skjern Håndbold - Ribe-Esbjerg HH |
Handball League Men |
27 : 29 |
02/10/19 18:30 |
||
Silkeborg-Voel KFUM W - HC Odense |
Handball League Women |
20 : 30 |
02/10/19 18:30 |
||
KS Vive Tauron Kielce - SPR Tarnow |
Ekstraklasa |
52 : 30 |
02/10/19 18:30 |
||
Bodø HK - Viking Håndball |
1. Division Men |
21 : 23 |
02/10/19 18:00 |
||
Cocks - BK-46 |
SM Sarja |
31 : 32 |
02/10/19 18:00 |
||
Csurgoi KK - Vaci KSE |
1. Division |
29 : 23 |
02/10/19 18:00 |
||
Dicken - HIFK |
SM Sarja |
31 : 21 |
02/10/19 18:00 |
||
Drammen - Fold HK |
Eliteserien Men |
34 : 31 |
02/10/19 18:00 |
||
Gyori Audi ETO KC - MTK-Budapest |
1. Division Women |
38 : 21 |
02/10/19 18:00 |
||
HC Kehra - HC Tallinn |
Meistriliiga |
22 : 21 |
02/10/19 18:00 |
||
HC Kuban Krasnodar - Zvezda Zvenigorod |
Superleague Women |
22 : 27 |
02/10/19 18:00 |
||
HC Sporta Hlohovec - TATRAN Presov |
Extraliga |
26 : 31 |
02/10/19 18:00 |
||
HK A.S.A. Mesto Lovosice - HC Dukla Praha |
Extraliga |
26 : 31 |
02/10/19 18:00 |
||
SHK Veselí nad Moravou - Baník Most |
WHIL Women |
23 : 32 |
02/10/19 18:00 |
||
Taganrog-YUFU - HC Dinamo-Viktor Stavropol |
Superleague |
24 : 30 |
02/10/19 18:00 |
||
Viljandi HC - Pölva Serviti |
Meistriliiga |
22 : 35 |
02/10/19 18:00 |
||
Aruküla SK - SK Tapa |
Meistriliiga |
23 : 26 |
02/10/19 18:00 |
||
IK Sävehof - IF Hallby HK |
Elitserien |
34 : 24 |
02/10/19 18:00 |
||
Olympiacos SFP - Drama |
A1 Men |
37 : 20 |
02/10/19 17:00 |
||
SCM Poli Timisoara - CSM Focsani |
Liga Nationala Men |
24 : 23 |
02/10/19 17:00 |
||
Dobrogea Sud - HC Vaslui |
Liga Nationala Men |
25 : 26 |
02/10/19 17:00 |
||
HC Eurofarm Rabotnik - MKB Veszprem KC |
SEHA Liga |
26 : 24 |
02/10/19 17:00 |
||
HC Stavropol - NP HC Rostov-Don |
Superleague Women |
31 : 36 |
02/10/19 17:00 |
||
ZTR Zaporozhye - HC Portovik Yuzhny |
Superliga |
39 : 15 |
02/10/19 16:00 |
||
Akbuzat HC - SGAU-Saratov |
Superleague |
28 : 35 |
02/10/19 15:30 |
© 2011 - 2024 the-handball-results.com - Sitemap - 18+ Play responsibly, visit www.begambleaware.org |
|