Name of the Match |
League / Tournament |
Country |
Match Result |
started on |
Match Detail |
Tiller - Charlottenlund SK 2 |
2.Division Men adv 4 |
25 : 33 |
04/03/20 21:00 |
||
Mecalia Atl. Guardes - Clinicas Rincon Malaga Costa Del Sol |
Division de Honor Women Gr.A |
26 : 24 |
04/03/20 21:00 |
||
Sporting CP - FC Porto |
Primeira Divisao |
23 : 27 |
04/03/20 21:00 |
||
Saint Raphael - Nantes |
Division 1. |
29 : 33 |
04/03/20 20:45 |
||
Fleury - Besancon |
Division 1. Women |
28 : 27 |
04/03/20 20:30 |
||
Feve Gijon W - KH-7 BM. Granollers |
Division de Honor Women Gr.A |
36 : 24 |
04/03/20 20:30 |
||
Ribe-Esbjerg HH - Aalborg Håndbold |
Handball League Men |
30 : 31 |
04/03/20 20:30 |
||
Montpellier - Tremblay |
Division 1. |
36 : 25 |
04/03/20 20:30 |
||
Ivry - Toulouse |
Division 1. |
36 : 29 |
04/03/20 20:30 |
||
Dunkerque - Istres Provence |
Division 1. |
24 : 26 |
04/03/20 20:30 |
||
Chambery - Aix |
Division 1. |
30 : 22 |
04/03/20 20:30 |
||
Chartres - Creteil |
Division 1. |
29 : 30 |
04/03/20 20:30 |
||
HSC Suhr Aarau - TSV St. Otmar St. Gallen |
NLA |
24 : 22 |
04/03/20 20:00 |
||
Team Tvis Holstebro - Sønderjyske-Herrer |
Handball League Men |
29 : 27 |
04/03/20 20:00 |
||
Paris 92 W - Merignac |
Division 1. Women |
27 : 20 |
04/03/20 20:00 |
||
Metz - Chambray Touraine |
Division 1. Women |
37 : 25 |
04/03/20 20:00 |
||
Aker Topphåndball - Gjerpen HK Skien |
Eliteserien Women |
28 : 14 |
04/03/20 20:00 |
||
AIK Handboll Dam - HK Silwing/Troja Dam |
Division 1 Norra Damer |
28 : 23 |
04/03/20 19:30 |
||
NFH Nykøbing F. HK - Horsens HK |
Handball League Women |
32 : 20 |
04/03/20 19:30 |
||
Kadetten Schaffhausen - TV Endingen |
NLA |
41 : 30 |
04/03/20 19:30 |
||
Skånela IF - HK Aranäs |
Allsvenskan Damer |
28 : 22 |
04/03/20 19:15 |
||
Aarhus United - Skanderborg Håndbold |
Handball League Women |
22 : 17 |
04/03/20 19:00 |
||
SKP Bratislava - Slovan Modra |
Extraliga 7-9 |
27 : 12 |
04/03/20 19:00 |
||
HIFK - Grankulla IFK |
SM-Liiga Losers Stage |
32 : 34 |
04/03/20 19:00 |
||
Helvtia BM. Alcobendas - Aula Cultural |
Division de Honor Women Gr.A |
21 : 28 |
04/03/20 19:00 |
||
Butel Skopje - HC Ohrid 2013 |
Superliga |
22 : 20 |
04/03/20 19:00 |
||
TSV GWD Minden - THW Kiel |
1. Bundesliga |
26 : 29 |
04/03/20 19:00 |
||
SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen |
1. Bundesliga |
30 : 23 |
04/03/20 19:00 |
||
HSG Wetzlar - Frisch Auf Göppingen |
1. Bundesliga |
31 : 30 |
04/03/20 19:00 |
||
København Håndbold - Herning-Ikast Håndbold |
Handball League Women |
23 : 30 |
04/03/20 18:30 |
||
Skjern Håndbold - Nordsjælland Håndbold |
Handball League Men |
29 : 26 |
04/03/20 18:30 |
||
Bjerringbro-Silkeborg - KIF Kolding København |
Handball League Men |
26 : 31 |
04/03/20 18:30 |
||
Vilniaus VHC Sviesa - Alytaus Almeida-Stronglasas |
Rankikio Lyga |
27 : 31 |
04/03/20 18:00 |
||
Holstebro Håndbold - HC Odense |
Handball League Women |
22 : 26 |
04/03/20 18:00 |
||
Storhamar - Molde Elite |
Eliteserien Women |
27 : 26 |
04/03/20 18:00 |
||
Sola - Byasen Elite |
Eliteserien Women |
22 : 27 |
04/03/20 18:00 |
||
Pölva Serviti - Aruküla SK |
Meistriliiga |
38 : 17 |
04/03/20 18:00 |
||
Oppsal - Fana |
Eliteserien Women |
21 : 29 |
04/03/20 18:00 |
||
KS SPR Chrobry Głogów - KS Gwardia Opole |
Ekstraklasa |
41 : 29 |
04/03/20 18:00 |
||
HC Tallinn - SK Tapa |
Meistriliiga |
29 : 19 |
04/03/20 18:00 |
||
Gyori Audi ETO KC - Bekescsaba ENKSE |
1. Division Women |
45 : 28 |
04/03/20 18:00 |
||
Fredrikstad Bkl - Vipers Kristiansand |
Eliteserien Women |
24 : 33 |
04/03/20 18:00 |
||
Follo HK Damer - Tertnes |
Eliteserien Women |
29 : 37 |
04/03/20 18:00 |
||
Balatonfuredi KSE - Telekom Veszprém |
1. Division |
30 : 33 |
04/03/20 18:00 |
||
Charlottenlund SK Bredde - Skrim Kongsberg |
1. Division Women |
35 : 22 |
04/03/20 17:45 |
||
St. Petersburg HC - Chehovskie Medvedi |
Superleague |
24 : 32 |
04/03/20 17:30 |
||
Potaissa Turda - Minaur Baia Mare |
Liga Nationala Men |
30 : 25 |
04/03/20 17:00 |
||
Faiakas Corfu - Olympiacos SFP |
A1 Men |
17 : 31 |
04/03/20 17:00 |
||
Aris Nikaias - Filippos Verias |
A1 Men |
23 : 23 |
04/03/20 17:00 |
||
Ionikos NF - Aeropos Edessas |
A1 Men |
30 : 22 |
04/03/20 16:30 |
||
Diomidis Argos - A.S.E. Doukas |
A1 Men |
21 : 21 |
04/03/20 16:00 |
||
AC PAOK - Pylaias |
A1 Men |
25 : 27 |
04/03/20 16:00 |
||
CS Minaur Baia Mare - CS Gloria Bistrita |
Liga Nationala Women |
30 : 27 |
04/03/20 16:00 |
||
Râmnicu Vâlcea - SCM Craiova |
Liga Nationala Women |
27 : 22 |
04/03/20 16:00 |
||
CSKA Moscow - Taganrog-YUFU |
Superleague |
32 : 24 |
04/03/20 16:00 |
||
Lada Togliatti - Zvezda Zvenigorod |
Superleague Women |
35 : 27 |
04/03/20 16:00 |
||
HC Agu-Adyif - HC Kuban Krasnodar |
Superleague Women |
33 : 33 |
04/03/20 16:00 |
||
Astrakhanochka Astrakhan - HC Stavropol |
Superleague Women |
32 : 29 |
04/03/20 15:30 |
||
Dinamo-Sinara - CSKA Moscow HC |
Superleague Women |
22 : 30 |
04/03/20 15:00 |
||
Ufa-Alisa - Universitet Izhevsk |
Superleague Women |
22 : 29 |
04/03/20 14:00 |
© 2011 - 2024 the-handball-results.com - Sitemap - 18+ Play responsibly, visit www.begambleaware.org |
|