Name of the Match |
League / Tournament |
Country |
Match Result |
started on |
Match Detail |
Juve Lis - Madeira SAD |
Primeira Divisao Feminina |
20 : 20 |
11/01/20 20:30 |
||
Besancon - Brest Bretange |
Division 1. Women |
26 : 26 |
11/01/20 20:00 |
||
Maiastars - CA Leça |
Primeira Divisao Feminina |
20 : 16 |
11/01/20 20:00 |
||
DHC Slavia Praha - HC Sporta Hlohovec W |
WHIL Women |
40 : 29 |
11/01/20 19:45 |
||
Colégio Gaia - ABC/UMinho |
Primeira Divisao Feminina |
23 : 22 |
11/01/20 19:00 |
||
ASS Assomada - ARC Alpendorada |
Primeira Divisao Feminina |
28 : 22 |
11/01/20 19:00 |
||
Alavarium/Love Tiles - SL Benfica |
Primeira Divisao Feminina |
28 : 25 |
11/01/20 19:00 |
||
Handbol Bordils - Zumosol ARS Palma del Rio |
Division de Honor Plata Gr.A |
32 : 23 |
11/01/20 19:00 |
||
Acanor Atletico Novas - Unio Esportiva Sarria |
Division de Honor Plata Gr.A |
24 : 25 |
11/01/20 19:00 |
||
Danmark - Island |
EC Group E |
30 : 31 |
11/01/20 18:15 |
||
Montenegro - Serbia |
EC Group A |
22 : 21 |
11/01/20 18:15 |
||
Spanien - Deutschland |
EC Group C |
33 : 26 |
11/01/20 18:15 |
||
Bekescsaba ENKSE - FTC-Rail Cargo Hungaria |
1. Division Women |
24 : 39 |
11/01/20 18:00 |
||
Balonmano Bera Bera - Clinicas Rincon Malaga Costa Del Sol |
Division de Honor Women Gr.A |
33 : 23 |
11/01/20 18:00 |
||
Elche C.F. Mustang - Rocasa Gran Canaria Ace |
Division de Honor Women Gr.A |
33 : 29 |
11/01/20 18:00 |
||
BM. Alarcos Ciudad Real - S.D. Teucro |
Division de Honor Plata Gr.A |
22 : 26 |
11/01/20 18:00 |
||
Ciudad De Malaga - BM. Villa de Aranda |
Division de Honor Plata Gr.A |
23 : 25 |
11/01/20 18:00 |
||
HK Sokol RMK Bánovce n/B - DHK Zora Olomouc |
WHIL Women |
20 : 36 |
11/01/20 18:00 |
||
HK Slovan Duslo Sala - HK Hodonin W |
WHIL Women |
30 : 26 |
11/01/20 18:00 |
||
Bemaco Presov - SHK Veselí nad Moravou |
WHIL Women |
25 : 30 |
11/01/20 17:30 |
||
Colégio João Barros - CS Madeira |
Primeira Divisao Feminina |
27 : 25 |
11/01/20 17:30 |
||
DHB Rotweiss Thun - HV Herzogenbuchsee |
Spar Premium League 1 Women |
29 : 24 |
11/01/20 17:00 |
||
Feve Gijon W - Prosetecnisa Zuazo |
Division de Honor Women Gr.A |
22 : 22 |
11/01/20 17:00 |
||
Metraco Zaglebie Lubin - KPR Ruch Chorzow |
Ekstraklasa Women |
30 : 29 |
11/01/20 17:00 |
||
MKS Piotrcovia Piotrkow Trybunalski - Energa AZS Koszalin |
Ekstraklasa Women |
16 : 27 |
11/01/20 17:00 |
||
KPR Kobierzyce - EKS Start Elblag |
Ekstraklasa Women |
30 : 24 |
11/01/20 17:00 |
||
Team Helsinge Håndbold - Furesø Håndbold |
Region Ost 2. Div Women Pulje 3 |
13 : 27 |
11/01/20 16:30 |
||
HK Drott Halmstad - Tyresö HF |
Allsvenskan Damer |
28 : 25 |
11/01/20 16:30 |
||
KH-7 BM. Granollers - Aula Cultural |
Division de Honor Women Gr.A |
25 : 29 |
11/01/20 16:30 |
||
BM. Porrino - Mecalia Atl. Guardes |
Division de Honor Women Gr.A |
23 : 26 |
11/01/20 16:15 |
||
Ungern - Russia |
EC Group E |
26 : 25 |
11/01/20 16:00 |
||
Sæby HK 2 - Farsø KFUM HK |
Judsk HB Forbund 2. Div Women Pulje 1 |
21 : 24 |
11/01/20 16:00 |
||
Skive fH 2 - Randers HH |
Judsk HB Forbund 2. Div Herrer Pulje 1 |
29 : 24 |
11/01/20 16:00 |
||
IFK Karlskrona - Ystads IF HF U |
Division 1 Södra |
29 : 35 |
11/01/20 16:00 |
||
HSC Kreuzlingen - Yellow Winterthur |
Spar Premium League 1 Women |
25 : 16 |
11/01/20 16:00 |
||
Kroatien - Vitryssland |
EC Group A |
31 : 23 |
11/01/20 16:00 |
||
Lettland - Netherlands |
EC Group C |
24 : 32 |
11/01/20 16:00 |
||
HEI, Skæring 2 - Grindsted GIF |
Judsk HB Forbund 2. Div Herrer Pulje 2 |
23 : 31 |
11/01/20 15:40 |
||
Vendsyssel Håndbold - IF Stjernen Odense |
Divison 1 Women |
28 : 13 |
11/01/20 15:00 |
||
Skanderborg Håndbold - Randers HK |
Handball League Women |
21 : 23 |
11/01/20 15:00 |
||
Sokol Pisek - MSK Dunajska Streda |
WHIL Women |
27 : 22 |
11/01/20 15:00 |
||
Roskilde Håndbold - Gudme HK |
Divison 1 Women |
25 : 26 |
11/01/20 15:00 |
||
HK Farmen - Anderstorps SK |
Division 1 Södra |
29 : 30 |
11/01/20 15:00 |
||
HK Ankaret - Vinslövs HK |
Division 1 Södra |
27 : 31 |
11/01/20 15:00 |
||
HF SIF - HK GP |
Division 1 Norra |
28 : 22 |
11/01/20 15:00 |
||
Hadsten Håndbold - TMS Ringsted |
Divison 1 Women |
27 : 24 |
11/01/20 15:00 |
||
Eskilstuna Guif - OV Helsingborg HK Damer |
Allsvenskan Damer |
26 : 23 |
11/01/20 15:00 |
||
Bodens BK HF - Strands IF Hudiksvall |
Division 1 Norra Damer |
23 : 25 |
11/01/20 15:00 |
||
Ajax København II - Næstved/Herlufsholm |
Region Ost 2. Div Herrer Pulje 3 |
29 : 22 |
11/01/20 15:00 |
||
Mantorps IF HF - IK Skuru |
Division 1 Norra |
36 : 30 |
11/01/20 14:30 |
||
IFK Tumba HK - HK Eskil |
Division 1 Norra |
34 : 23 |
11/01/20 14:00 |
||
HK Drott Halmstad - IK Baltichov |
Division 1 Södra |
33 : 27 |
11/01/20 14:00 |
||
HC Stavropol - Universitet Izhevsk |
Superleague Women |
30 : 21 |
11/01/20 14:00 |
||
Bjerringbro FH - Sæby HK |
Divison 1 Women |
36 : 24 |
11/01/20 14:00 |
||
IK Skovbakken 2 dam. - ASA Århus |
Judsk HB Forbund 2. Div Women Pulje 1 |
19 : 17 |
11/01/20 13:30 |
||
Üsküdar B.S.K. Istanbul - Izmir BSB SK |
Superliq Women |
20 : 24 |
11/01/20 13:00 |
||
Hornbæk SF - Søndermarkens IK |
Judsk HB Forbund 2. Div Women Pulje 1 |
20 : 18 |
11/01/20 12:15 |
||
CSM Slatina - CS Minaur Baia Mare |
Liga Nationala Women |
23 : 22 |
11/01/20 10:00 |
© 2011 - 2024 the-handball-results.com - Sitemap - 18+ Play responsibly, visit www.begambleaware.org |
|