Name of the Match |
League / Tournament |
Country |
Match Result |
started on |
Match Detail |
Ikasa Balomano MADRID - Amenabar Zke |
Division de Honor Plata Gr.B |
20 : 22 |
12/12/20 20:30 |
||
S.D. Teucro - Unio Esportiva Sarria |
Division de Honor Plata Gr.A |
34 : 28 |
12/12/20 20:30 |
||
Massy Essonne - Billere Handball |
Division 2 Men |
20 : 25 |
12/12/20 20:30 |
||
HC Erlangen - TSV Hannover-Burgdorf |
1. Bundesliga |
21 : 21 |
12/12/20 20:30 |
||
Die Eulen Ludwigshafen - Füchse Berlin |
1. Bundesliga |
23 : 34 |
12/12/20 20:30 |
||
Cordoba Handball - BM. Alarcos Ciudad Real |
Division de Honor Plata Gr.B |
24 : 23 |
12/12/20 19:30 |
||
Eivissa - San Pablo Burgos |
Division de Honor Plata Gr.A |
29 : 30 |
12/12/20 19:30 |
||
Obilic Beograd - RK Radnicki |
Super Rukometna Liga Gr.B |
25 : 29 |
12/12/20 19:30 |
||
ThSV Eisenach - Dessau-Roßlauer HV |
2. Bundesliga |
32 : 29 |
12/12/20 19:30 |
||
SG BBM Bietigheim - Wilhelmshavener HV |
2. Bundesliga |
25 : 18 |
12/12/20 19:30 |
||
Dobova - Trimo Trebnje |
1. NLB Liga |
22 : 27 |
12/12/20 19:00 |
||
BM. Villa de Aranda - BM. Sinfin |
Liga Asobal |
28 : 28 |
12/12/20 19:00 |
||
Balonman Lalin - Sant Marti Adrianenc |
Division de Honor Plata Gr.A |
31 : 29 |
12/12/20 19:00 |
||
Helvetia Anaitasuna - Viveros Herol BM. Nava |
Liga Asobal |
30 : 25 |
12/12/20 19:00 |
||
HSV Hamburg - TV Emsdetten |
2. Bundesliga |
23 : 22 |
12/12/20 19:00 |
||
MRK Umag - Vinkovci |
Premijer Liga |
25 : 26 |
12/12/20 19:00 |
||
ORK Samot 65 - RK Crvena Zvezda |
Super Rukometna Liga Gr.B |
27 : 27 |
12/12/20 19:00 |
||
RK Novi Pazar - RK Zeleznicar 1949 |
Super Rukometna Liga Gr.B |
35 : 30 |
12/12/20 19:00 |
||
RK Rudar Kostolac - RK Metaloplastika |
Super Rukometna Liga Gr.B |
25 : 33 |
12/12/20 19:00 |
||
Slovan - Krka |
1. NLB Liga |
26 : 26 |
12/12/20 19:00 |
||
BM Antequera Dolmenes - UCAM BM. Alcobendas |
Division de Honor Plata Gr.B |
23 : 29 |
12/12/20 18:30 |
||
Trapagran - Ciudad De Malaga |
Division de Honor Plata Gr.B |
15 : 20 |
12/12/20 18:30 |
||
Angel Ximenez-Puente Genil - BM Cisne |
Liga Asobal |
31 : 23 |
12/12/20 18:30 |
||
Fertiberia Puerto Sagunto - Quabit BM. Guadalajara |
Liga Asobal |
23 : 23 |
12/12/20 18:30 |
||
Istrabenz Plini Izola - Koper 2013 |
1. NLB Liga |
21 : 24 |
12/12/20 18:30 |
||
Reale Ademar Leon - Cuatro Rayas Valladolid |
Liga Asobal |
28 : 25 |
12/12/20 18:30 |
||
Kroatien - Norge |
EC Women Group 2 |
25 : 36 |
12/12/20 18:15 |
||
B.Braun Gyongyos - Sport36-Komlo |
1. Division |
30 : 26 |
12/12/20 18:00 |
||
EKS Start Elblag - KPR Ruch Chorzow |
Ekstraklasa Women |
26 : 27 |
12/12/20 18:00 |
||
HBC Ronal Jicin - SHC Malomerice |
Extraliga |
38 : 17 |
12/12/20 18:00 |
||
KH Koprivnice - Talent M.A.T. Plzen |
Extraliga |
25 : 30 |
12/12/20 18:00 |
||
RK Spartak Vojput - RK Proleter Zrenjanin |
Super Rukometna Liga Gr.A |
20 : 19 |
12/12/20 18:00 |
||
TV Endingen - HC Kriens-Luzern |
NLA |
22 : 34 |
12/12/20 18:00 |
||
Slovan Modra - HK Topolcany |
Extraliga |
33 : 29 |
12/12/20 18:00 |
||
MHK Kosice - MSK Povazska Bystrica |
Extraliga |
24 : 23 |
12/12/20 18:00 |
||
HC START Nove Zamky - Kosice Crows |
Extraliga |
24 : 33 |
12/12/20 18:00 |
||
Sarrebourg Moselle - Angers Noyant |
Division 2 Men |
28 : 20 |
12/12/20 18:00 |
||
AM Madeira - ADA Maia/ISMAI |
Primeira Divisao |
33 : 25 |
12/12/20 18:00 |
||
Alpla HC Hard - HSG Holding Graz |
Handball League Austria |
35 : 30 |
12/12/20 18:00 |
||
Backa HK Kungälv - Skara HF |
Elitserien Damer |
21 : 33 |
12/12/20 17:45 |
||
Nimes - Saint Raphael |
Division 1. |
30 : 29 |
12/12/20 17:30 |
||
RK Partizan - RK Dinamo Pancevo |
Super Rukometna Liga Gr.A |
30 : 29 |
12/12/20 17:30 |
||
HC Motor Zaporozhye - SKA Lviv |
Superliga |
48 : 13 |
12/12/20 17:00 |
||
Frigorificos Morrazo Cangas - F.C. Barcelona |
Liga Asobal |
24 : 39 |
12/12/20 17:00 |
||
TJ Sokol Nove Veseli - SKP Frydek-Mistek |
Extraliga |
25 : 31 |
12/12/20 17:00 |
||
Ljubljana - Celje Pivovarna Lasko |
1. NLB Liga |
22 : 39 |
12/12/20 16:15 |
||
Vinslövs HK - Hammarby IF HF |
Allsvenskan |
18 : 38 |
12/12/20 16:00 |
||
HIF Karlskrona - Skånela IF |
Allsvenskan |
27 : 28 |
12/12/20 16:00 |
||
GlobalCaja Ciudad Encantada - BM Servigroup Benidorm |
Liga Asobal |
24 : 24 |
12/12/20 16:00 |
||
Team Sydhavsøerne - Elitesport Vendsyssel |
Divison 1 Men |
31 : 31 |
12/12/20 16:00 |
||
Energa AZS Koszalin - JKS Jaroslaw |
Ekstraklasa Women |
22 : 18 |
12/12/20 16:00 |
||
Falk Horten - Fold HK |
1. Division Men |
25 : 30 |
12/12/20 16:00 |
||
Ungern - Deutschland |
EC Women Group 2 |
25 : 32 |
12/12/20 16:00 |
||
IK Sävehof - Alingsås HK |
Elitserien |
24 : 28 |
12/12/20 15:30 |
||
Sokol Pisek - DHC Slavia Praha |
WHIL Women |
22 : 26 |
12/12/20 15:00 |
||
Team Eslövs IK - Eskilstuna Guif |
Allsvenskan Damer |
33 : 22 |
12/12/20 15:00 |
||
IF Hallby HK - OV Helsingborg HK Damer |
Allsvenskan Damer |
30 : 32 |
12/12/20 15:00 |
||
Kungälvs HK - Amo HK |
Allsvenskan |
28 : 27 |
12/12/20 15:00 |
||
KS SPR Chrobry Głogów - SPR Tarnow |
Ekstraklasa |
25 : 27 |
12/12/20 15:00 |
||
Grane Arendal - Ålgård W |
1. Division Women |
29 : 17 |
12/12/20 15:00 |
||
Skive fH - IK Skovbakken |
Divison 1 Men |
36 : 29 |
12/12/20 15:00 |
||
Århus Håndbold - GOG Håndbold |
Handball League Men |
25 : 31 |
12/12/20 15:00 |
||
TMS Ringsted - Skanderborg Håndbold |
Handball League Men |
29 : 26 |
12/12/20 15:00 |
||
Kärra HF - VästeråsIrsta HF |
Allsvenskan |
24 : 26 |
12/12/20 14:00 |
||
Taganrog-YUFU - HC Kaustik Volgograd |
Superleague |
36 : 28 |
12/12/20 14:00 |
||
MKS Zaglebie Lubin - Wybrzeże Gdańsk |
Ekstraklasa |
31 : 33 |
12/12/20 14:00 |
||
Hadsten Håndbold - EH Aalborg |
Divison 1 Women |
36 : 24 |
12/12/20 14:00 |
||
Aalborg Håndbold - Ribe-Esbjerg HH |
Handball League Men |
29 : 31 |
12/12/20 14:00 |
||
Nacka HK - Tyresö HF |
Allsvenskan Damer |
24 : 33 |
12/12/20 13:00 |
||
PGE Stal Mielec - Gaz-System Pogon Szczecin |
Ekstraklasa |
24 : 26 |
12/12/20 13:00 |
||
Boa Hora FC - AA Avanca |
Primeira Divisao |
29 : 27 |
12/12/20 12:30 |
||
ND Santa Joana-Maia - SL Benfica |
Primeira Divisao Feminina |
15 : 30 |
12/12/20 12:30 |
||
ABC Braga/UMinho - Alavarium/Love Tiles |
Primeira Divisao Feminina |
24 : 33 |
12/12/20 12:30 |
||
AD Sanjoanense - ABC/UMinho |
Primeira Divisao |
21 : 31 |
12/12/20 12:30 |
||
CF Os Belenenses - Póvoa AC |
Primeira Divisao |
27 : 31 |
12/12/20 12:30 |
||
Maiastars - AD Academia Sao Pedro Do Sul |
Primeira Divisao Feminina |
18 : 17 |
12/12/20 12:00 |
||
Aksaray Belediyesi SK W - Muratpasa Belediyesi SK |
Superliq Women |
19 : 31 |
12/12/20 11:00 |
||
Permskie Medvedi - Akbuzat HC |
Superleague |
37 : 28 |
12/12/20 11:00 |
||
DHC Sokol Poruba Ostrava - HK Hodonin W |
WHIL Women |
27 : 15 |
12/12/20 11:00 |
© 2011 - 2024 the-handball-results.com - Sitemap - 18+ Play responsibly, visit www.begambleaware.org |
|